Лікування молочних зубів (карієсу, пульпіту) та постійних зубів проводиться після психологічної підготовки дитини із застосуванням нових знеболювальних засобів і сучасних матеріалів та технологій.

Особливо важливо профілактувати хвороби зубів та тканин навколо зубів за допомогою навчання правильної гігієни за порожниною рота, рекомендацій щодо харчування та систематичної професійної профілактики кожні 3-6 місяців. У нашій клініці проводяться наступні профілактичні заходи: професійне чищення зубів, покриття фтор-лаком, герметизація глибоких фісур (ямок) з метою профілактики карієсу постійних зубів.

Останнім часом завдяки наявності в клініці доктора Буня ербієвого лазера ми маємо унікальну можливість проведення процедури герметизації фісур за допомогою лазерних технологій. Це незаперечна перевага перед традиційною підготовкою зуба через відсутність механічного впливу інструментів, що обертаються (при інвазивній методиці), а також виключає етап травлення емалі кислотою перед внесенням герметика (як при інвазивній, так і неінвазивній методиці).

У стоматологічній клініці доктора Буня дитячий прийом ведуть найкращі фахівці нашої клініки з використанням найновіших технологій та матеріалів. Запрошуємо маленьких пацієнтів з 6-ти років та їхніх батьків.

Ми проводимо лікування карієсу, у тому числі без бормашини (ICON), герметизацію фісур, проф. гігієну з покриттям фторлаком, лікування карієсу та пульпіту.

Лікування з використанням лазерного апарату (дитячий прийом) LAZER:

 • Лікування карієсу,
 • Герметизація фісур,
 • Лікування передніх зубів Lazer,
 • Афтозний стоматит (герпес).

Шановні мами, тата, бабусі і дідусі, карієс молочних і постійних зубів, що недавно прорізалися, розвивається непомітно, але набагато швидше, ніж у дорослих. Чим раніше привести дитину до нас у клініку, тим у неї більше шансів мати здорові та міцні зубки.

Насамперед, ми:

 • Проведемо ретельний огляд ротової порожнини маленького пацієнта. Перший прийом для нас дуже важливий. Дитина має отримати нові цікаві враження та позитивні емоції від першого прийому. Ми звернемо вашу увагу на зуби, що знову прорізаються, і на швидку зміну молочних зубів на постійні.
 • Навчимо правильному чищенню зубів і порадимо індивідуальні засоби по догляду за порожниною рота, враховуючи вік вашої дитини.

Зуби треба чистити 2 рази на день – вранці після сніданку, увечері після вечері.

Після кожного прийому їжі потрібно полоскати рота.

Дуже важливо правильно підібрати зубну щітку та пасту для Вашої дитини.

 • У разі потреби проведемо гігієну порожнини рота (почистимо зубки та обробимо захисним лаком).
 • Кожній дитині складемо індивідуальний план лікування, що включає:
 • герметизацію фісур – профілактичне «запечатування» ямок та борозенок на жувальній поверхні зубів. У вузьких фісурах розмножуються мікроорганізми, що виробляють кислоту. Вона згубна для зубів. У клініці доктора Буня герметизацію фісур можна провести безпечним чином – за допомогою лазера.
 • Лікування карієсу з використанням сучасних матеріалів (зокрема лазером).Карієс розвивається поступово, але, враховуючи будову дитячих зубів, набагато швидше, ніж у дорослих. Буквально за 2-3 місяці глибокий карієс може ускладнитися пульпітом, що призведе до виникнення болю в зубі та дискомфорту для дитини під час їжі та під час сну. У верхівок коріння несформованих зубів є «зона зростання», а у верхівок коріння молочних зубів розташований зачаток постійного зубика. Якщо вчасно нелікований карієс ускладнився пульпітом чи запаленням коренів – періодонтитом, паросткова зона кореня може загинути. Також може загинути зачаток постійного зуба. Внаслідок цього дитина ризикує просто позбутися постійного зуба.
 • Звернемо вашу увагу на особливості формування прикусу у дитини – змикання верхніх та нижніх зубів та дамо рекомендації.

Крім того, фахівці нашої клініки, наполегливо радять проводити профілактичний огляд через 3-4 місяці (це пов’язано з особливостями будови зубів у дітей та швидким поширенням карієсу в порівнянні з дорослими) та перед тривалим періодом літнього відпочинку, щоб не зіпсувати собі та дитині відпустку у пошуках екстреної стоматологічної допомоги далеко від дому.

Довіртеся досвіду лікаря та разом з ним виберіть оптимальний спосіб профілактики та лікування карієсу у Вашої дитини.

Як часто потрібно робити профілактичний огляд дитини?

Раз в 6 місяців.

Коли можна встановлювати брекет-систему дитині?

В середньому, після 12-ти років.

5/5 - (8 відгуків)