Класична імплантація у два етапи

Класична двоетапна імплантація у Львові найчастіше застосовується у сучасному протезуванні. Це основна методика, яка дозволяє відновити один або декілька зубів, а також застосовується для створення опор при встановленні мостоподібних протезів. Широка популярність та затребуваність методики виникла завдяки низці переваг, про які розповімо нижче. Ми пропонуємо послуги з надійного встановлення імплантатів з використанням двоетапного протоколу за цілком доступною вартістю. У стоматології доктора Буня 98% успішної інтеграції імплантатів!

Особливості імплантації у два етапи

Класична методика відновлення зуба передбачає проведення двох етапів. Попередньо в кісткову тканину встановлюється імплантат, що являє собою міцний стрижень ,який виконаний зі сплаву титану. Його функція – заміна втраченого кореня зуба та основа для встановлення протезу. Лише після повного приживлення імплантату проводиться установка коронки. Тривалість цього процесу різна та на неї впливають багато чинників. Зазвичай між установкою імплантату та коронкою проходить від 3-х до 6-ти місяців.

Етапи імплантації та протезування

Перший етап

 1. Розсічення ясен
 2. Встановлення імплантату
 3. Накладання швів

Другий етап

 1. Повторний розріз ясен
 2. Виготовлення та фіксація абатменту
 3. Встановлення коронки

Встановлення імплантів – дуже проста процедура!

 1. Діагностика, планування – 1 відвідування.
 2. Встановлення імпланту – 1 відвідування.
 3. Післяопераційні огляди – 1 відвідування на 7 день, зняття швів, огляд.
 4. Установка формувача ясен – 1 відвідування.
 5. Протезування – 2 відвідування.

Дентальна двоетапна імплантація може проводитися, як відстрочено – через деякий час після видалення зуба, так і одномоментно – безпосередньо з видаленням зуба. Протезування -установка коронки на імплантат, проводиться через 2-4 тижні після другого хірургічного етапу. Можливе також попереднє виготовлення тимчасової ортопедичної конструкції на імплантат для формування контуру ясен.

Сучасні імплантологи застосовують штучне коріння високої якості, що створює швидку і абсолютно безпечну остеоінтеграцію. Для прискорення процесу приживлення фахівці застосовують спеціальні біосумісні сплави, що не викликають алергію, поверхня обробляється спеціальним складом, потім наноситься шар для нарощування кісткової тканини. Як свідчать відгуки про процедуру імплантації, процес приживання не викликає особливого дискомфорту у пацієнтів.

Формувач ясен є допоміжним елементом і встановлюється для захисту місця встановлення імпланта від проникнення шкідливих бактерій і мікроорганізмів та для створення правильного ясенного контуру.

Переваги класичної імплантації

Деякі пацієнти віддають перевагу одноетапній імплантації, вважаючи її швидшою та економнішою. Однак двоетапна імплантація має характеристики, яких немає в інших технологій, наприклад:

 • високий показник інтеграції,
 • гарантія якості та надійності конструкції,
 • ідеальна естетичність.

Методика сприяє надійній приживаності імплантату. У період приживлення відсутнє навантаження на імплантат, тому знижується ризик його пошкодження та ушкодження щелепи. Конструкція міцно фіксується, являючи собою якісну та надійну опору.

Двоетапна імплантація характеризується високою естетичністю, сформований контур ясен приховує місце кріплення коронки зі штифтом, надаючи протезу повної натуральності.

Багато прикладів виконаних робіт, що розміщені на сайті, дозволяють в цьому переконатися. Найновіші імплантати універсальні, дозволяють встановити будь-які типи протезів.

Показання та протипоказання до процедури

Класична імплантація у два етапи вважається універсальною технікою протезування. Вона може застосовуватися за багатьма показаннями: для відновлення одного або кількох втрачених елементів зубного ряду, за відсутності надійних опор для встановлення протезу, при адентії будь-якої форми.

Відновлення зубного ряду імплантацією дозволить відновити жувальну функцію в повному обсязі, а також поверне красу вашої посмішки!

Не використовують технологію у випадках:

 • слабких щелепних тканин
 • наявності серйозних захворювань ясен
 • куріння може спричинити перешкоду до проведення імплантації.

Вартість імплантації залежатиме від типу матеріалів, що застосовуються.

Чи застосовуєте ви шаблони для встановлення імплантів?

Так, в деяких випадках їх потрібно застосовувати.

Чи використовується наркоз для встановлення імплантів?

Наркоз не використовується без потреби, все робиться під місцевою анастезією.

5/5 - (10 відгуків)