Імплантація та протезування на 4 або 6 імплантах

Технологія імплантації Аll-on-4 дозволяє відновити зуби однієї щелепи на 4 або 6 імплантах за кілька днів. Імпланти рівномірно розподіляються по зубному ряду і є опорою для встановлення незнімного протеза. Зубний протез надійно фіксується в ротовій порожнині спеціальними гвинтами.

Методика підходить для пацієнтів з повною та частковою відсутністю зубів та для власників знімних протезів, які страждають від дискомфорту при його використанні. Нові зуби ні візуально, ні за своїми функціональними характеристиками не поступаються натуральним зубам.

Переваги методики Аll-on-4 / Аll-on-6

Нові зуби за 1 тиждень

У день операції або через тиждень (після зняття швів) встановлюється незнімний протез. Лікар фіксує протез до імплантів і ви одразу можете їсти нетверду їжу, розмовляти та посміхатися.

Надійність та безпека

Методика понад 20 років успішно застосовується у США, Європі та Ізраїлі. У Львів ця технологія прийшла відносно недавно. Але наші досвідчені імплантологи вже встигли її освоїти та успішно застосовують у своїй практиці.

Довговічність

При правильному догляді зубні імпланти можуть прослужити протягом кількох десятиліть. Лікарі клініки доктора Буня розкажуть, яким чином доглядати за новими зубами.

Нетравматичність

Ця операція виконується без нарощування кісткової тканини (синус ліфтинг). Встановлення імплантів під кутом дозволяє уникнути кісткової пластики у 80% випадків.

Етапи імплантації та протезування Аll-on-4 / Аll-on-6

Консультація – прийом проводить лікар-імплантолог із 25-річним досвідом. Консультація триває близько години. Під час огляду лікар збере анамнез, проведе огляд ротової порожнини та вивчить рентгенівські знімки. На цьому етапі встановлюється можливість проведення цього виду імплантації. При необхідності лікар запропонує вам інші варіанти імплантації зубів.

Підготовка до операції – вам зроблять комп’ютерну томограму. При потребі призначать додаткові лабораторні аналізи. Лікар отримає тривимірну модель ваших щелеп, підбере розміри імплантів та абатменів для кріплення протезу. Узгоджує із зуботехнічною лабораторією конструкцію протеза та колір ваших майбутніх зубів.

Операція – триває 1,5-4 години на одній щелепі під місцевою анестезією. При необхідності видаляють зуби, що залишилися, і встановлюють 4 або 6 імплантів. Потім на імпланти встановлюють абатменти, на яких буде триматися протез, та знімають індивідуальні зліпки для лабораторії.

Установка протеза – в день операції або через тиждень після зняття швів, встановлюється незнімний протез із фрезерованої CADCAM пластмаси. Лікар фіксує цю конструкцію до імплантів і ви одразу можете їсти нетверду їжу, говорити та посміхатися. Повне навантаження на протез можливе через 12 годин після встановлення.

Показання та протипоказання

Імплантація та протезування зубів за методикою All on 4 може бути рекомендована пацієнтам у яких

  • повна відсутність зубів на одній чи двох щелепах;
  • близьке розташування гайморових пазух на верхньому ряду, що не дозволяє провести класичну імплантацію;
  • надто малий обсяг кісткової тканини для звичайного протезування та наявність протипоказання для її нарощування.

Ця операція має низку протипоказів. Імплантацію All on 4 не проводять якщо у пацієнта:

  • цукровий діабет;
  • порушення роботи серцево-судинної системи;
  • проблеми згортання крові;
  • слабкий імунітет;
  • є ознаки пародонтозу чи пародонтиту.
Скільки часу потрібно на повну реабілітацію?

Від 3-ох до 6-ти місяців.

Чи потрібний загальний наркоз?

Ні, достатньо місцевої анастезії.

5/5 - (14 відгуків)