Дентальна імплантація з одномоментним видаленням зуба

Дентальну імплантацію можна проводити в один етап із одномоментним видаленням зуба. Якщо немає протипоказань, то за одне відвідування Вам видалять як зуб, так і встановлять імплантат, що замінить корінь. Для кожного пацієнта імплантолог підбирає найкращий варіант імплантації з урахуванням індивідуальних особливостей.

Етапи імплантації

  • Діагностика, планування.
  • Встановлення імплантату та тимчасової коронки.

Одномоментна імплантація – порівняно нова технологія відновлення зубів. Відмінність її від класичної імплантації полягає у малій інвазивності процедури, більш короткому періоді відновлення, порівняно меншій кількості відвідувань лікаря. Методика дає можливість відновити втрачений зуб за кілька днів, при цьому встановлений імплантат повністю функціональний та бере участь у процесі жування, не погіршує дикцію, має високі естетичні характеристики.

У стоматології доктора Буня процедура одномоментної імплантації проводиться кваліфікованими фахівцями з великим досвідом роботи. Використання якісних закордонних імплантатів, найновішого обладнання та суворе дотримання санітарних норм – гарантія  гарного результату.

Порядок проведення імплантації

Те наскільки добре приживеться імплантат залежить від обсягу кісткової тканини, тому стоматологи практикують проведення імплантації разом з видаленням зуба або протягом короткого періоду після операції, інакше кістка, позбавлена навантаження, почне атрофуватися та зменшуватись в обсязі. Якщо відбулася атрофія кістки, перед імплантацією необхідно наростити кісткову тканину.

Існують три варіанти технології.

1. Одномоментна імплантація із встановленням тимчасової коронки

Найбільш популярний варіант, він дозволяє відновити посмішку за одне відвідування фахівця. Якщо немає протипоказань, після імплантату одразу встановлюється тимчасова коронка. Вона здатна витримувати жувальне навантаження і, що особливо важливо, закриє прогалину в зубному ряду. Після повного приживлення імплантату коронку змінюють на постійну.

2. Одномоментна імплантація з ушиванням ясен

У місці встановлення імплантату ясна ушиваються. Імплантат не несе жодного навантаження до повного загоєння м’яких тканин. Через 3-6 місяців пацієнту встановлюють формувач ясен та постійну коронку.

3. Одномоментна імплантація із встановленням формувача ясен

Трапляються клінічні випадки, коли рекомендується відразу після встановлення імплантату поставити формувач ясен. Він створює правильний контур та естетичний вигляд у місці дотику ясен з імплантатом. За цією технологією можливе проведення одномоментної імплантації за повної відсутності зубів. Також метод підходить для відновлення переднього ряду зубів, де естетичний вигляд грає велику роль.

Переваги одномоментної імплантації перед класичною – нижчі ціни та менші терміни. За одне відвідування лікаря-хірурга можна відновити втрачений зуб. Але, як і за будь-якого виду імплантації, перед процедурою необхідно зробити знімок та проконсультуватися з фахівцем щодо можливості процедури.

Переваги та недоліки технології

Разом з цілою низкою очевидних переваг, до яких можна віднести високу якість, відсутність травматизму, доступна ціна, методика висуває до пацієнтів певні вимоги:

  • Попереднє видалення зуба не повинно мати ускладнень, усі дрібні фрагменти мають бути видалені.
  • Процедура не проводиться у разі запалень у ротовій порожнині.
  • Потрібний товстий біотип ясен для кращого приживлення імплантату.
  • Наявність достатнього об’єму кісткової тканини для кращої фіксації кореневої частини протезу.
  • Відсутність захворювань імунної системи, туберкульозу, будь-якої стадії цукрового діабету.

Багато пацієнтів нашої клініки вже скористалися технологією одномоментної імплантації. Мінімум хірургічного втручання сприяє швидкому загоєнню м’яких тканин, пацієнт відразу отримує красиві зуби, що надає позитивний психологічний вплив.

Досвідчені імплантологи – запорука успішного результату

Імплантологи стоматології доктора Буня мають найвищий рівень кваліфікації та великий клінічний досвід, що забезпечує надійний результат.

5/5 - (11 відгуків)