Одноетапна імплантація – сучасна методика, за якої можливе встановлення імплантату та зубної коронки за одне відвідування до стоматолога.

Одноетапна дентальна імплантація – включає лише один хірургічний етап без окремого етапу встановлення формувача ясен. Ми використовуємо “розбірні” імплантати з одномоментною установкою на них формувача ясен під час хірургічного етапу або нерозбірні одноетапні імплантати. Імплантацію в один етап проводимо найчастіше одномоментно (безпосередньо) з видаленням зуба, але іноді у складних ситуаціях – відстрочено (через деякий час після видалення зуба). Для кожного пацієнта імплантолог підбирає найкращий варіант імплантації з урахуванням індивідуальних особливостей.

Протезування (установка коронки на імплантат) в залежності від різних факторів (стан кісткової тканини щелепи, прикус, первинна стабільність імплантату, стан м’яких тканин ясен та ін.) може проводитися безпосередньо після хірургічного етапу або відстрочено після завершення процесу формування кісткової тканини навколо дентального імплантату 2-6 місяців.

Етапи імплантації

 • Діагностика, планування – 1 відвідування
 • Встановлення імплантату та коронки – 1 відвідування

Особливості процедури

На відміну від класичної методики одноетапна імплантація проводиться набагато швидше. Щоб встановити імплантат ясна проколюють, а не розрізають. Це значно зменшує відновлювальний період і робить процедуру менш травматичною. Протез може бути встановлений відразу або за кілька днів після операції. Вся система функціональна, готова до навантаження одразу в день встановлення без очікування приживлення імплантату. Установка конструкції не передбачає серйозного хірургічного втручання і тому може бути проведена відразу після операції з видалення зуба.

Переваги методики:

 • малоінвазивність операції;
 • швидке встановлення протезів;
 • мінімальний термін реабілітації;
 • доступна ціна;

Технологія успішно конкурує з двоетапною імплантацією, ефективність та зручність її давно оцінили багато пацієнтів.

Недоліки одноетапної імплантації

Незважаючи на те, що доступна ціна одноетапної імплантації приваблива для багатьох пацієнтів, методика має цілу низку обмежень.

Обов’язковою є вимога абсолютного здоров’я порожнини рота та поряд розташованих зубів. Щоб запобігти потраплянню інфекції, потрібна серйозна попередня підготовка. Раннє та надто високе навантаження може розхитати встановлену конструкцію, яка спровокує відторгнення.

Щоб уникнути ускладнень після процедури, дотримуйтесь рекомендацій наших спеціалістів.

Показання до процедури

Проводити одноетапну імплантацію бажано одночасно з видаленням зуба, оскільки для впевненої фіксації потрібен певний об’єм кістки із хорошою щільністю. У місці встановлення імплантату не повинно бути жодних запалень. Контролюється щільність та обсяг ясен. Велике значення приділяється попередній санації ротової порожнини, щоб хворі зуби не стали осередком інфекції.

Протипоказання

Методика абсолютно протипоказана за наявності імунних захворювань, запальних процесів у ротовій порожнині, психічних відхиленнях, хворобах ендокринної системи, туберкульозі та цукровому діабеті, при високому тонусі групи жувальних м’язів.

До переліку протипоказань також входять:

 • куріння;
 • залежність від наркотиків;
 • пристрасть до алкоголю;
 • наявність запалень у яснах;
 • карієс;
 • період вагітності;

Досвідчені імплантологи – запорука успішного результату

Імплантологи клініки доктора Буня мають найвищий рівень кваліфікації та великий клінічний досвід. В арсеналі лікарів високоякісне сучасне обладнання, яке дозволяє проводити точну діагностику, уникнути ускладнень та гарантує пацієнтові надійний результат.

Як потрібно доглядати за коронками на імплантах?

Відвідувати професійну гігієну ротової порожнини, та опираючись на поради стоматолога обрати щітку та пасту для догляду.

Чи встановлюєте ви імпланти з використанням шаблонів?

Так, звичайно. На етапі діагностики пацієнта ми проводимо сканування щелеп та оцінюємо ситуацію рентгенологічно. Файли які ми отримуємо в процесі діагностики дозволяють нам виготовляти шаблони.

5/5 - (8 відгуків)