Виправлення прикусу у дітей та підлітків

Ортодонтичне лікування починається приблизно у 5-6 років. Для цього будуть використовуватись спеціальні ортодонтичні функціональні апарати, які вимагають регулярного носіння та догляду за ними так само, як і за своїми зубами. Вигляд функціонального апарату визначатиметься лікарем-ортодонтом на консультації після огляду та діагностики. Після 11 років за показаннями можна виправляти прикус вже за допомогою брекет-системи.

Виправлення прикусу у дорослих

Для того, щоб носити брекети майже немає обмежень у віці! У нашій практиці найдоросліший пацієнт 60 років, у світовій практиці – 85 років! Дорослі також можуть скористатися послугами ортодонта для того, щоб виправити прикус або вирівняти зуби. І таке лікування має абсолютно передбачуваний характер. У своїй практиці ми застосовуємо лише технології низького тертя та пасивного самолігування за системою Damon, що дозволяє скоротити час лікування (у порівнянні зі звичайною брекет-системою), підвищити комфорт пацієнта під час лікування, гарантує передбачуваний та стабільний результат ортодонтичного лікування. Виправлення прикусу в першу чергу впливає на здоров’я в цілому, а естетичний ефект буде приємним доповненням після закінчення ортодонтичного лікування.

 Навіщо необхідно вирівнювати зуби і виправляти прикус.

 Особливо це актуально, коли стоятиме питання про протезування. Правильний прикус – запорука якісного та естетичного протезування, так зване «раціональне протезування», яке вже використовується у всьому світі. Клініка доктора Буня – поєднання новітніх технологій та професіоналізму в ортодонтії у Львові.

Чи можна уникнути встановлення брекет – системи за допомогою пластинок?

Не у всіх випадках, проте застосування пластинок зменшить термін використання брекет – системи.

5/5 - (9 відгуків)