Ми до останнього боремося за життя хворого зуба, і лише в тих випадках, коли вилікувати його вже неможливо, вдаємось до протезування.

Протезування зубів – це відновлення втраченого зуба (або його частини) за допомогою штучних протезів.

«Пробіли» в зубному ряду впливають на естетику, ускладнюють пережовування (що провокує захворювання шлунково-кишкового тракту), а сусідні зуби отримують подвійне навантаження і прагнуть заповнити порожнє місце, розхитуючи і спотворюючи зубний ряд.

Протезування дозволяє відновити втрачені чи пошкоджені зуби. Це можуть бути знімні або незнімні конструкції, які здатні повноцінно замінити натуральні зуби як у візуальному плані, так і у функціональному.

Види протезування зубів

Протези бувають знімні та незнімні, можуть виготовлятися з еластичних або твердих матеріалів, можуть замінювати один або кілька зубів.

Знімні протези

Знімні протези застосовуються при втраті кількох чи всіх зубів. Ясна приймають на себе жувальне навантаження, при цьому негативного впливу на щелепні суглоби немає. Бувають умовно-знімні та повнознімні конструкції протезів.

  • Нейлонові протези. Це еластична конструкція, міцна та гіпоалергенна. Підходить для дітей та дорослих. Для фіксації не потрібно підточувати сусідні зуби. Протез знімається щодня і легко вставляється назад.
  • Бюгельні протези. Складаються з металевої дуги, штучних зубів та фіксаційних елементів. Конструкція кріпиться до здорових зубів замковим кріпленням або особливими гачками.
  • Пластинчасті протези. Це пластмасовий варіант, який складається зі штучних ясен та зубів на ній. На таке протезування зубів ціни невеликі, і до того ж воно сумісне з будь-якими дефектами зубного ряду.

Незнімні протези

Незнімне протезування зубів у Львові – це найбільш популярний метод заповнення зубного ряду, він надійний і довговічний.

  • Коронки. Це штучний зуб або його верхня частина, який одягається на обломлений або зруйнований зуб, або фіксується на імплантатах (якщо зуб випав або видалений).
  • Мостоподібний протез. Міст застосовується в тому випадку, коли відсутні 1-3 зуби поспіль, а з боків є здорові міцні зуби, на які можна оперти міст.
  • Керамічні вкладки. Це невеликі вставки в порожнину зуба, які характеризуються міцністю та візуально не відрізняються від емалі.
  • Вініри. Платівки, що встановлюються на поверхню передніх зубів. Їхнє завдання – не тільки відновити зруйновану чи пошкоджену частину зуба, а й повернути його естетичний вигляд.

Приділивши час лікуванню, можна забути про стоматологічні проблеми. Штучні зуби не болять, не реагують на холодне або гаряче, повною мірою виконують жувальну функцію і не відрізняються від зубів пацієнта. Вони чудово виглядають і дарують власнику естетичну посмішку.

Ціни на протезування зубів

Вартість протезування зубів залежить від типу протеза, від матеріалу, з якого він виготовлений, від кількості відсутніх зубів та інших факторів, наприклад необхідності імплантації.

Імплантація і протезування є різними видами лікування, але часто щільно взаємодіють один з одним. Після встановлення та приживлення імплантатів (штучного кореня) стоматологи протезують ділянку, заповнюючи прогалини в зубному ряду.

Ми виготовляємо протези, враховують анатомічну та ортопедичну структуру зубів. Протези візуально не відрізняються від справжніх зубів і здатні витримувати жувальне навантаження, не завдаючи незручностей їхнім власникам.

Ми застосовуємо сучасні біосумісні матеріали, використовуємо прогресивні методи протезування, детально консультуємо клієнта при виборі того чи іншого методу та пропонуємо оптимальні варіанти лікування.

5/5 - (9 відгуків)