Адгезивний протез у Львові – це малоінвазивний метод заміщення дефекту зубного ряду з опорою на двох зубах, що заміщає один, або в особливих випадках, два відсутні зуби.

Адгезивний протез є альтернативою традиційному протезування мостоподібними протезами, а також у тих випадках, коли з якихось причин неможливе проведення імплантації в області відсутнього зуба. Дуже часто адгезивні протези виготовляються наприкінці ортодонтичного лікування при ураженій відсутності зуба. Вони можуть бути використані як тимчасові, так і в більшості випадків як постійні реставрації.

На двох опорних зубах у ділянці дефекту з внутрішньої поверхні створюється ретенційна борозна, у ній укладається армуюча стрічка, де з фотополімерного матеріалу формується коронка відсутнього зуба. При цьому опорні зуби піддаються мінімальній обробці. А використання сучасних скловолоконних армуючих стрічок гарантують міцність та довговічність конструкції.

Таким чином, за один візит до стоматолога (1,5 – 2 години) пацієнт отримує естетично прийнятний і міцний заміщаючий протез, з мінімальним препаруванням твердих тканин сусідніх зубів. Стоматологічна клініка доктора Буня вже понад 15 років спеціалізується на виготовленні адгезивних протезів як у передньому, так і в бічних відділах щелеп. Позитивні відгуки вдячних пацієнтів та представлені фото тому чудове підтвердження.

5/5 - (8 відгуків)