Протезування на імплантах у сучасній стоматології є однозначно найкращим рішенням при втраті зубів.

Після установки в щелепу штучного кореня (імпланту), переходять до протезування. Зубний протез може бути незнімним або знімним. Вигляд протезу вибирається за бажанням пацієнта. Більш комфортним і як правило найчастіше встановлюваним є незнімний протез.

Етапи імплантування є найважливішим моментом усієї процедури. Правильне та чітке виконання кожного етапу є, у свою чергу, гарантією на успіх всього заходу.

Їх можна розділити так:

  • Встановлення зубного імпланту. Процес може зайняти за часом близько години. Під час встановлення фахівець розрізає ясна, вживлює штифти, коріння та зашиває розріз. Проводиться під місцевим наркозом.
  • Прикріплення абатменту імпланта. Лікар вкручує формувач ясен. Через кілька днів він видаляється і його місце прикріплюють вже зубний протез;
  • Встановлення зубного протезу. Виготовляються зліпки зуба і виготовляється сам протез, який повністю повторює особливості вашого зубного ряду.

Успішна імплантація зуба дає можливість почуватися повноцінною людиною та знімає комплекси з приводу відсутності зубів або наявності знімних зубних коронок. Причиною цього є відчуття натурального зуба в роті. Жувальна функція також повністю відновлюється і не має жодних особливостей.

Найголовніше, зважитися на встановлення зубного протезу та звернутися до справжнього професіонала своєї справи. А результатом буде Ваша красива та здорова посмішка!

Досвідчений лікар – запорука успішного результату

Фахівці клініки доктора Буня мають великий клінічний досвід та найвищу кваліфікацію, що забезпечує надійний результат. Наші лікарі постійно підвищують свій рівень, навчаючись на курсах, впроваджуючи новітні досягнення стоматології у свою роботу.

В арсеналі лікарів високоякісне сучасне обладнання, яке дозволяє проводити точну діагностику, уникнути ускладнень та гарантує пацієнтові надійний результат.

5/5 - (6 відгуків)