Послуги

null
Діагностика клініка Бунь

ДІАГНОСТИКА

Своєчасна діагностика стоматологічних захворювань – запорука успішного планування лікування. Стоматологічна клініка проводить високоякісну діагностику стану зубів і щелепи у дорослих та дітей з використанням сучасних технологій.

клініка Бунь Протезування (ортопедія)

ПРОТЕЗУВАННЯ

Стоматологічна клініка доктора Буня надає послуги повного або часткового відновлення зубного ряду шляхом протезування. Перш за все лікар проведе повну діагностику порожнини рота, підбере для вас найкращий варіант та здійснить якісний монтаж протезів.

Хірургія та імплантація клініка Бунь

ХІРУРГІЯ ТА ІМПЛАНТАЦІЯ

Досвідчені лікарі стоматологічної клініки вдаються до хірургічного втручання лише там, де медикаментозне лікування вже неможливе. На первинній консультації спеціалісти нашої клініки підберуть вид імпланта, який підійде Вам найкраще і ваша посмішка знову сяятиме.

Естетична стоматологія клініка Бунь

ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Здорова посмішка – ключовий елемент у створенні будь-якого образу. Стоматологічна клініка доктора Буня надає широкий спектр послуг естетичної стоматології. Ми знаємо як повернути красиву форму, колір та блиск вашим зубам!

гігієна та відбілювання клініка Бунь

ГІГІЄНА ТА ВІДБІЛЮВАННЯ

Професійна гігієна ротової порожнини – запорука здорової та красивої усмішки. Стоматологічна клініка пропонує комплексну гігієну ротової порожнини аби уникнути накопичення нальоту, зубного каменю і запобігти розвитку карієсу.

Терапевтична стоматологія клініка Бунь

ЛІКУВАЛЬНА СТОМАТОЛОГІЯ

Фахівці стоматологічної клініки доктора Буня переконані – своєчасне виявлення захворювань зубів та ротової порожнини здатне мінімізувати медичне втручання та уникнути ускладнень. Не гайте часу та скористайтесь послугами терапевтичної стоматології у Львові.

Дитяча стоматологія клініка Бунь

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Стоматологічна клініка доктора Буня надає послуги лікуванням молочних та постійних зубів у дітей різного віку. Запишіть дитину на прийом, а ми зробимо усе аби лікування пройшло делікатно та безболісно!

Ортодонтія клініка Бунь

ОРТОДОНТІЯ

У стоматологічній клініці доктора Буня Ви зможете отримати кваліфіковану діагностику та грамотне вирівнювання прикусу та зубів за короткий термін. Не зволікайте, адже викривлення тканин може призвести до передчасної втрати зубів.

Парадонтологія клініка Бунь

ПАРАДОНТОЛОГІЯ

У стоматологічній клініці надають комплексні послуги лікування пародонтозу. Лікар швидко встановить діагноз та проведе лікування із застосуванням сучасних методів аби Ви назавжди забули про біль, набряклість та кровоточивість ясен.

Залиште відгук