Фото-ультразвукове відбілювання зубів із використанням нового апарату Beyond Polus

Процедура фото-ультразвукового відбілювання у клініці доктора Буня – це ексклюзивна процедура в Україні. Ми застосовуємо лампу холодного світла без нагрівання пульпи, а також засіб, що відбілює, максимально нешкідливий для зубів, але дуже ефективний. Всі інші методики, типу Luma Cool, Zoom та інші – більш агресивні з нагріванням зубу та засмагою шкіри.

Переваги перед іншими методами відбілювання зубів:

  • Високі естетичні показники
  • Найшвидший ефект (тривалість процедури 20-30 хвилин)
  • Найбільш щадний метод – емаль не обпилюється, відсутні болючі відчуття
  • Тривалий результат (білизна зубів зберігається протягом 3х років)

Важливо! Для підтримки здоров’я та краси зубів обов’язково додатково проводити професійну гігієну ротової порожнини в умовах клініки не рідше 2 разів на рік.

Особливості фотовідбілювання зубів системою Beyond

Процедура дуже ефективна з допомогою 10 програм відбілювання, безболісна і безпечна, так як проводиться без нагрівання пульпи зуба і без теплового і ефекту опіку, освітлюються навіть потемнілі ділянки, не викликаючи чутливості зубів. Уся процедура триває близько години. Перед процедурою відбілювання необхідно провести професійну гігієну.

Методика фото-ультразвукового відбілювання:

Безпосередньо відбілювання займає 20-30 хвилин разом із підготовкою до процедури (ретельна ізоляція всієї слизової оболонки ротової порожнини). Перед сеансом на зуби наноситься порція гелю, що відбілює. Наприкінці процедури наноситься ремінералізуючий гель.

5/5 - (11 відгуків)