Ефективне відбілювання зубів лазером у стоматології доктора Буня

Новинкою клініки доктора Буня є застосування революційного методу відбілювання! Ми пропонуємо Вам найновішу технологію у відбілюванні зубів – лазерне відбілювання системою BioLase. Дана лазерна система створена виключно для професійного застосування в поєднанні з гелем LaserWhite 20, що відбілює. Це безпечний і ефективний засіб для освітлення потемнілих, пожовклих зубів і зубів з плямами, а також збереження стійкого результату на тривалий час.

Лазерне відбілювання зубів у стоматології доктора Буня та Ваша усмішка стане білосніжною! Єдина методика відбілювання зубів, яка не має мінусів:

  • відбілюючий ефект від 6 до 12 тонів, який триває кілька років
  • абсолютна безпека гелю та лазерних променів як для порожнини рота, так і для всього організму
  • повністю виключені неприємні відчуття як під час процедури, так і після неї
  • лазерне відбілювання зміцнює зубну емаль на 25-37%, процес демінералізації не відбувається
  • підходить людям із підвищеною чутливістю емалі

Як це працює?

Лазерний промінь, що проходить через спеціалізований випромінювач, активує гель, що відбілює. Гель містить хромофори і призначений для застосування разом із системами BioLase для відбілювання зубів за допомогою діодного лазера. Ступінь відбілювання зубів залежить від вихідного кольору зуба, товщини емалі, структури зуба та віку пацієнта. Загальновідомо, що краще відбілюються зуби у молодих людей, що пов’язано з товщиною емалі та відсутністю стирання. Хоча у кожному даному випадку лікар визначить прогноз індивідуально.

5/5 - (7 відгуків)